================================================== -->
Plus Otomotiv |   0532 065 5623  

HİZMETLERİMİZ

Elazığ Araç Kiralama Plus Car

Günlük Araç Kiralama

Plus Car Rental, günlük araç kiralama servisi ile hizmetinizdedir.Plus sizlere ekonomik günlük araç kiralama seçenekleri sunar.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Plus Filo Kiralama - Plus Car Hire Turkey - Car Rental hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Lüks Araç Kiralama

Fuar, toplantı,özel davetleriniz ve çok değer verdiğiniz konuklarınız için oto kiralarken ihtiyaç duyacağınız lüks araç konforu artık Plus Rent A Car ile mümkün.

Transfer Hizmetleri

365 gün 6 saat hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ile sizlerden gelecek her türlü transfer taleplerini yerine getiriyoruz.

Havalimanı Araç Teslimatı

Firmamız Havaalanı teslim araç kiralama hizmeti de vermektedir. Önceden yapacağınız rezervasyon ile talep ettiğiniz araç, sizi bekliyor olacak.

Adrese Teslim

Karşılık görüşmelerimiz neticesinde, talep ettiğiniz aracı adresinize kadar getiriyoruz...

Elazığ Oto Kiralama | PLUS Car Rental

Elazığ'da araba kiralama sektöründe profesyonel çözümler üretmektedir. Son model ve yetkili servis bakımlı araçlar ile hizmet veren firmamız müşterilerimizin güvenliği ve konforu için hizmetlerini sürdürmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız işinde uzman , güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. elazığ ve bir çok ilçesinde rent a car hizmeti sunmaktadır. Elazığ oto kiralama, rent a car ihtiyaçlarınızı son model araç filosu ile karşılamaktadır. Firmamız ücretsiz havalimanı araç kiralama teslimi ve alımı gerçekleştirerek zamanınıza değer vermektedir. Firmamız, Elazığ'da günlük kiralama, filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

 

Our Clients