EMA Rent A CAR  | 0532 065 5623  

KİRALAMA KOŞULLARI

Kiralama Koşulları

 

KİRALAMA SÜRESİ
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır. 

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0532 065 5623 no'lu telefondan Elazığ Rent A Car Rezervasyon Merkezini veya Ofisimizi ziyaret edebilirisiniz. 

TEK YÖN KİRALAMA
Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için ofisimizi arayabilirsiniz. 

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA
Mersin merkezde hizmet veren  ofisimiz  mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Hava Limanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretsizdir. 

HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ
24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları araç teslim hizmetimizde, hiçbir ücret alınmamaktadır. 

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI
Ekonomik sınıfta en az 21 yaş, orta sınıfta en az 25 yaş, üst sınıfta en az 29 yaş, lüks sınıfta ise 32 yaş mecburiyetimiz vardır. 

İLAVE SÜRÜCÜ
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur. 

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir. 

ÖDEME - DEPOZİT
Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Boş kredi kartı slip'i depozit olarak alınır. Araçların müşteriye teslimi full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir. 

EMA RENT A CAR FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 

TRAFİK CEZALARI
Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 70km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra İÇEL RENT A CAR'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir. 

ÖNEMLİ NOTLAR
KULLANIMDAN DOĞABİLECEK HASARLAR, KIZAKLI TEYPLER ARAÇ ÜZERİNDE BULUNAN RUHSAT, TRAFİK SETİ, PLAKA V.B GİBİ İÇ DIŞ DONANIMLARIN ZARAR GÖRMESİ SİGORTA KAPSAMINA GİRMEZ. KAZA RAPORLARININ 48 SAAT İÇİNDE FİRMAMIZA ULAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.

Misyon

Rekabetüstü uygulamalarla müşterilerimize değer katarak sektörde öncü olmak için varız.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz alanda profesyonel lider olmak.

 

Değerlerimiz

- Müşterilerimizi önemser ve müşteri odaklı çözüm üretiriz.
- Etik değerlere saygılıyız
- Topluma ve çevreye duyarlıyız
- Hedef odaklıyız
- Öncü ve yenilikçiyiz

Başarı Faktörlerimiz

- Markanın gücü ve Tedarikçilerle olan ilişkiler
- İmaj ve Güvenilirlik
- Teknolojik altyapı
- Rekabet gücü & Hızlı reaksiyon sistemi
- Müşteri memnuniyeti
- Kurumsal yapı

HİZMETLERİMİZ

Bireysel Araç Kiralama
Kurumsal Araç Kiralama
VIP Araç Kiralama
Transfer Hizmetleri