EMA Car Rental   | 0532 065 5623  

SİGORTA BİLGİLERİ

Sigorta Bilgileri

 

Kiralayana ait araçlar, Türkiye'de geçerli yasalar ve sigorta mevzuatı çerçevesinde zorunlu ve isteğe bağlı sigortalarla teminat altına alınmıştır. Kiracı için ilave bir prim ödemesi gerektirmeyen zorunlu Mali Mesuliyet Sigortası ile kazaya karışan firmamız aracını kullanan sürücü haricindeki 3. şahısların tedavi giderleri ile maddi hasarları, ölüm ve sakatlık giderleri kanun ile çizilmiş limitler dahilinde karşılanır. 

Kiracı kullandığı aracın kazaya uğraması ve 3. kişilere zarar vermesi halinde oluşan ve limitleri aşan zararları kendisine sonradan rücu edilse dahi ödemekle yükümlüdür. Kazaya uğrayan kişilerin ve yakınlarının manevi talepleri de kiracı tarafından ayrıca karşılanır. 

EMA RENT A CAR zorunlu sigortalar dışında aşağıda belirtilen sigortaları isteğe bağlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 

Hasar Sorumluluk Sigortası - Kasko (CDW)
Firmamız' dan kiralanan araçların kullanımı sırasında çıkabilecek hasarlar ve tüm sorumluluklar kiracıya aittir. Hasar sorumluluk sigortası , kiracının kullanımı sonucu doğabilecek maddi zararları teminat altına alır. 

FerdiKaza Sigortası (PAI)
Muhtemel kaza anında EMA RENT A CAR  aracı içinde bulunan sürücü ve yolcuların ölümü halinde ödenecek tazminatları belirli limitler içerisinde karşılayan sigortadır. 

Hırsızlık Sigortası (TP)
Kiracı bu sigorta ile kiraladığı aracı çalınmaya karşı teminat altına alabilir. 

Lastik-Cam-Far Sigortası (TWH)
Kiracı dilerse bu sigorta ile, Kasko sigorta kapsamına girmeyen lastik yarılması, cam ve far kırılmalarından doğabilecek hasarları teminat altına alabilir. Tüm sigortaların geçerli olabilmesi için; * Tüm trafik kanun ve kurallarına uyulması, Kötü kullanım ve tam kusurlu olunmaması, Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmaması, Aracın yasal hız sınırlarının dışında kullanılmaması, Alkol ve trafik raporlarının araç yerinden oynatılmadan alınmış ve en geç 48 saat içinde EMA RENT A CAR 'a ulaştırılmış olması, Sürücünün kira sözleşmesinde kayıtlı olması, Aracın ehliyetsiz sürücülere kullandırılmaması gerekmektedir, aksi takdirde sigortalar geçersiz olacak ve kiracı tüm hasarlardan sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, EMA RENT A CAR yetkililerine, yetkili trafik ekiplerine ve yerel kolluk kuvvetlerine yanıltıcı beyanlarda bulunmak ve araçların trafiğe kapalı ve yasak bölgelerde kullanılması ile aşırı yük ve yolcu taşınması sigortaların kendiliğinden iptaline neden olacaktır. 

Kaza anında en kısa sürede 0532 065 5623 nolu EMA RENT A CAR  merkezinin yada  0(532) 0 (424) 236 06 21 nolu  Acil Servis telefonlarının aranması ve bildirimde bulunulması zorunludur.

Misyon

Rekabetüstü uygulamalarla müşterilerimize değer katarak sektörde öncü olmak için varız.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz alanda profesyonel lider olmak.

 

Değerlerimiz

- Müşterilerimizi önemser ve müşteri odaklı çözüm üretiriz.
- Etik değerlere saygılıyız
- Topluma ve çevreye duyarlıyız
- Hedef odaklıyız
- Öncü ve yenilikçiyiz

Başarı Faktörlerimiz

- Markanın gücü ve Tedarikçilerle olan ilişkiler
- İmaj ve Güvenilirlik
- Teknolojik altyapı
- Rekabet gücü & Hızlı reaksiyon sistemi
- Müşteri memnuniyeti
- Kurumsal yapı

HİZMETLERİMİZ

Bireysel Araç Kiralama
Kurumsal Araç Kiralama
VIP Araç Kiralama
Transfer Hizmetleri